Kolik stojí stabilizované růže a proč je pořídit namísto čerstvých květin?

Stabilizované růže, symbol elegance a lásky, se staly populárním trendem v oblasti dekorace interiéru i jako originální dar pro vaše blízké. Jaká je však cena této věčné krásy, a proč byste měli zvážit jejich nákup na www.homedecorhome.cz?

Seřaďte si stabilizované růže od těch nejlevnějších

Cena je většinou pro každého směrodatná. Pokud chcete nakoupit originální dárek za skvělou cenu, stabilizované růže jsou tu právě pro vás. Na našem e-shopu www.homedecorhome.cz naleznete bohatý výběr stabilizovaných růží, které můžete filtrovat podle cenového rozpětí. Můžete použít filtr ,,nejlevnější“, ,,nejdražší“ nebo ,,abecedně“. Od elegantních malých kytic až po nádherné větší růže.

Jaké jsou přednosti nevadnoucích růží?

Stabilizované růže jsou květiny, které prochází speciálním procesem, který zachovává jejich přirozenou krásu na dlouhou dobu. Na rozdíl od čerstvých květin vydrží stabilizované růže měsíce nebo dokonce roky, aniž by ztratily svou barvu nebo tvar.

Přečtěte si také: Nevadnoucí růže vydrží dva roky a déle. Jaké je jejich tajemství?

Stabilizované růže jako perfektní dárek

Hledáte dokonalý dárek pro někoho blízkého? Stabilizované růže jsou ideálním symbolem lásky, a to nejen ve vztazích. Hodí se jak pro svatební oslavy, jako dárek k výročí, narozeninám, svátkům apod. Tyto květiny dodávají eleganci a sentimentální dotek každé příležitosti. Prozkoumejte různé styly a barvy a najděte tu správnou květinu, která vyjádří vaše emoce.

Jak udržet stabilizované růže ve skvělé kondici? Je to jednodušší, než si myslíte

Ačkoli stabilizované růže nepotřebují vodu nebo sluneční světlo, stále alespoň minimální péči. Ale nebojte, není to žádná náročná práce. Stačí, když květiny čas od času otřete od prachu. Jednoduché, že?

Stabilizované růže v různých stylech a provedeních

V naší nabídce najdete stabilizované růže v bílé barvě, růžové, červené, fialové či v zajímavých a originálních provedeních. Vybírat můžete mezi růžemi v obalu, v keramickém květináči, keramické misce nebo třeba v kombinaci s plyšákem. Nabídku stabilizovaných růží obměňujeme, proto pokud vám nějaká padla do oka, neváhejte s jejím objednáním.

Nejen krásný dárek, ale také ideální dekorace pro váš domov

Stabilizované růže nemusí sloužit pouze jako skvělý dárek pro vaše blízké. Využít se dají také k vytvoření nádherné dekorace ve vašem domově. Přinesou do vašeho domova příjemnou atmosféru stejně jako živá kytice a vykouzlí vám úsměv na tváři. Navíc vám jejich pozitivní energie bude dělat radost několik let.

Zajímá vás více? Co jsou stabilizované růže a je pravda, že jsou věčné? 

Stabilizované růže nejsou pouze obyčejné květiny. Jedná se o symbol elegance a trvalé krásy, který vám nepřidělá starosti o jejich čerstvost. Navštivte sekci ,,stabilizované věčné růže“ a vyberte si tu pravou krásu pro svůj prostor. Věřte, že tato investice ať už jako dárek pro vaše blízké nebo dekorace do vašeho interiéru se vám mnohonásobně vyplatí.

Tip: Sháníte ručně vyráběné dekorace? Prozkoumejte náš e-shop HomeDecorHome.cz

Hledáte jedinečné a originální dekorace pro váš domov nebo jako dárek? Na našem e-shopu HomeDecorHome.cz najdete širokou nabídku ručně vyráběných a originálních dekorací. Co všechno na e-shopu najdete? Například: umělé květiny v obalech, zelené rostliny, umělé věnce na dveře, umělé orchideje, květníky, obaly na květiny, vázy, stojany, dekorace do dětského pokojíčku, dekorační textil, svícny a lucerny, teakové a dřevěné dekorace, různé celoroční dekorace, bytové doplňky a mnoho dalšího. 

15.1.2024, článek pro vás připravili:

Erika, manažerka e-shopu a specialistka na dekorace

Jan Vavřička, editor

Andrea Ježková, copywriterka

Zpět do obchodu