Neohodnoceno

Umělé pokojové rostliny.

Umělé rostliny a květiny zažívají v posledních letech velký comeback. Velké květiny v květináči pro pokojové i venkovní použití.

Dnes najdete na velké spoustě těch nejlepších adres dokonale zpracované umělé rostliny a květiny, které vypadají jako živé a na místě vydrží několik let.

Skladem (1 ks)
3 450 Kč
Kategorie: zelené rostliny

Umělé pokojové rostliny v plastovém květináči.

Rozměr včetně rostlin 65 x 60 x 30 cm.

Také umělé květiny a rostliny potřebují občas Vaši péči

Zatímco umělé květiny a rostliny nevyžadují zalévání a hnojení, přeci jen potřebují určitou minimální péči, pokud mají vypadat co nejlépe. Nejdůležitější je jejich čistění od usazeného prachu, které lze provádět několika způsoby. Nejjednodušší a nejrychlejší, ale také nejméně efektivní možností je setření prachu- pro tento úkon nedoporučujeme klasický hadr, ale prachovku na tyči z umělého, nebo i pravého peří. Nečekaně rychlou a velmi účinnou možností je nasypání několika lžiček soli do igelitového sáčku, následné vložení umělé rostliny a jemné protřepání sáčku i s rostlinou po dobu asi 1 minuty. Prach ulpí na zrnkách soli, která následně vysypete. Umělé rostliny můžete také jednoduše osprchovat ve vaně, nebo sprchovém koutě- jen buďte v tomto případě opatrní, aby nedošlo k uvolnění některých částic rostlin proudem vody.

Zpět do obchodu