Neohodnoceno

stabilizovaná věčná růže

Bílá věčná růže v krásném uzavřeném boxu. Rozměr 10 x 12 cm.

Skladem (1 ks)
490 Kč

 

Stabilizovaná růže - její dlouhá výdrž je zajištěna stabilizací. Copak je to stabilizace?

Stabilizace zachovává čerstvost rostlin a zároveň udržuje jejich brilantní barvy po řadu let. Díky této jedinečné inovační tekuté směsi, která je lidskému zdraví neškodná a splňuje ty nejpřísnější požadavky Evropské unie, jsme schopni zachovat jejich přirozený vzhled.

VYUŽITÍ:

Díky stabilizaci si květiny zachovávají svoje přirozené barvy a měkkost, což je předurčuje pro dlouhodobé květinové výzdoby. Našim cílem je poskytnout zákazníkům květiny které vydrží déle uvnitř domova, kanceláře, hotelu, restaurace nebo i obchodního centra. Takto upravené rostliny jsou proto přímo předurčeny, protože mají oproti čerstvým rostlinám mnoho ekonomických a praktických výhod.

UPOZORNĚNÍ:

Stabilizované rostliny jsou přírodního původu, proto se mohou barvy nebo velikosti mírně lišit, a pokud chcete uchovat jejich přírodní vzhled po řadu let, je třeba dodržovat základní pravidla:

  • Nesmí přijít do kontaktu s vodou, tzn. nezalévat
  • Neskladovat nebo neumisťovat ve vlhkém prostředí
  • Nevystavovat přímému slunečnímu záření, v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty (vytahuje barvy)
  • Neumísťovat na lakem či olejem upravené plochy.

PÉČE:

Pokud chcete u stabilizovaných rostlin zachovat jejich “věčnou“ krásu, tak je umisťujte v místnostech o teplotě 5 - 30C a vlhkosti 60%. Rostliny jsou bezúdržbové, ale pokud je potřebujete zbavit prachu či jiných nečistot, použijte vlhký (ne mokrý) hadřík a nebo fén za nízké teploty.

Zpět do obchodu